Home > INTREA-PIKO | Podmínky registrace do velkoobchodního e-shopu

Podmínky registrace

Internetový velkoobchod vo.intrea.cz je určen pro fyzické nebo právnické osoby (živnostníky a firmy), které se zabývají obchodem se sportovním zbožím, zbožím pro volný čas, cyklistikou, hračkami, prodejem bytových doplňků apod.

Pro registraci a následný přístup do internetového velkoobchodu vo.intrea.cz je nutné nejprve vyplnit registrační formulář.

Po vyplnění a odeslání registračního formuláře následně potvrdíme vaše přijetí do systému a zašleme vám přístupové heslo na e-mail, který jste vyplnili při registraci. V případě, že již jste zákazníkem naší společnosti, heslo vám bylo zasláno automaticky (pokud se tak nestalo, kontaktujte nás prosím na e-mailu objednavky@intrea.cz nebo tel. +420 251 552 217).

Chcete-li se stát naším novým velkoobchodním odběratelem (nenakupovali jste od nás doposud žádné zboží) je nutné, aby vaše první objednávka byla v minimální fakturované ceně 5 000 Kč (bez DPH). Toto omezení nám pomáhá zkvalitnit distribuci, pro další objednávky již žádný omezující limit není.

Intrea-Piko s.r.o. si vyhrazuje právo na odmítnutí registrace a znepřístupnění internetového obchodu subjektům, které nebudou splňovat podmínky pro vzájemně výhodnou spolupráci. Současně si vyhrazujeme právo na případné změny a doplnění těchto podmínek.

« Zpět na úvodní stránku

Kontaktujte nás

INTREA-PIKO, s.r.o.
Radlická 80, 150 00 Praha 5

+420 251 552 217
+420 604 636 367

objednavky@intrea.cz

 

Podmínky registrace

Obchodní podmínky


INTREA-PIKO, s.r.o. |+420 604 636 367 | objednavky@intrea.cz

powered by 3sixty, s.r.o., with E-shop Shop360
Čekejte...
Objednáváte více kusů zboží, než je skladem. Na skladě je pouze